Loading...

Ведення комерційної діяльності в Польщі (Українська версія)

Друга половина 2021 року пройшла в передчутті прийдешньої податкової революції. Ідеться по зміни, які запроваджує так званий «Польський лад» (Polski Ład). Підприємці в Польщі готувалися адаптуватися до нових законів.

Нарешті, 2022 рік привітав нас реформою, а разом із нею відразу завітали пов’язані проблеми. Експерти ARPI перебували в центрі подій, усіляко намагаючися пояснювати нюанси «Польського ладу» клієнтам і партнерам.

Ураховуючи значну кількість змін і незрозумілих моментів, є природна потреба в підсумковій публікації, яка розвіє сумніви, особливо для підприємців, які планують почати бізнес у Польщі. У такій ситуації допоможе наша збірка «Ведення бізнесу в Польщі» (Doing Business in Poland). До найновішої версії (2.23) увійшли всі зміни, запроваджені «Польським ладом», тож ця збірка є ідеальною початковою точкою знайомства з польським ринком.

Українська версія збірки «Ведення бізнесу в Польщі»

Уже доступна для завантаження українська версія нашої публікації.

Версія 2.23 нашої збірки містить чинні й перевірені норми, строки та інформацію. Ці відомості, безперечно, допоможуть вам зорієнтуватися в поточному податковому ландшафті. Ми врахували положення, чинні в липні 2022 року.

 

 

ARPI Accounting jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com