Loading...

Kariera

Tak jak większość ambitnych i utalentowanych kandydatów — z pewnością szukasz idealnego miejsca pracy, które pozwoli Ci na rozwój w zgodzie z twoimi oczekiwaniami. Każdy z nas potrzebuje odpowiedniego środowiska by kształtować własną ścieżkę kariery. Chcesz być częścią ambitnego i ukierunkowanego na cel zespołu, z którym szybko odnajdziesz wspólny język — język zaangażowania i energii?

Poznaj ARPI Accounting. Z nami poczujesz różnicę

W ARPI Accounting stawiamy relacje w zespole na równi z relacjami z klientem. Codziennie dbamy, by nasza praca i zaangażowanie przyniosły wymierne efekty. Wspólnie podnosimy kwalifikacje, by utrzymać pozycję lidera na rynku warszawskich biur rachunkowych. Stawiamy poprzeczkę wysoko, by potem czuć większą satysfakcję z efektów.

Jeśli wysoko cenisz relacje partnerskie w zespole, zgrany i komunikatywny teamwork oraz wzajemny szacunek do efektów pracy, to mamy dla ciebie dobrą wiadomość.

ARPI Accounting to rodzinna firma stawiająca na wspólne kreowanie wartości. Zwracamy szczególną uwagę na to, jak pojedyncze elementy zespołowej układanki rozwijają się każdego dnia bez marnowania potencjału.

 

Kariera przez wielkie „K” zaczyna się w ARPI

Sprawdź nasze aktualne oferty pracy. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a jeśli nie, to poleć nas swoim znajomym, którzy szukają możliwości dla rozwoju skrzydeł.

Aktualne rekrutacje w ARPI:

ARPI Accounting jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com