Loading...

DOING BUSINESS IN POLAND

Rok 2021 w podatkach minął w cieniu nadchodzącej rewolucji podatkowej – nowelizacji Polski Ład. Polscy przedsiębiorcy przygotowywali się na przyjęcie nowych przepisów i warunków, o których przez kilka miesięcy informowały media i przedstawiciele Ministerstwa Finansów.

Rok 2022 przywitał nas wejściem w życie reformy i natychmiastowymi problemami z nią związanymi. Byliśmy wtedy w centrum wydarzeń, eksperci ARPI dokładali wszelkich starań, by informować o najważniejszych wątkach i tłumaczyć zawiłości Polskiego Ładu.

Przy tak znaczącej ilości zmian i niepewności, pojawia się naturalna potrzeba zbiorczej publikacji, która rozwiewa wątpliwości, zwłaszcza dla przedsiębiorców planujących dopiero rozpocząć swoją działalność w Polsce. Taką rolę spełnia nasze kompendium Doing Business in Poland. Najnowsza wersja (1.22) uwzględnia wszystkie zmiany wprowadzone przez Polski Ład, stanowi zatem idealne narzędzie pierwszego kontaktu z polskim rynkiem.

Najnowsza aktualizacja – wersja 2.22 uwzględniająca Polski Ład 2.0

Wersja 2.22 naszej publikacji zawiera aktualne i sprawdzone przepisy, terminy i informacje, które pomogą odnaleźć się w obecnym krajobrazie podatkowym.

Uwzględniliśmy najważniejsze przepisy wprowadzone w życie z dniem 1 lipca 2022 roku, nowelizacją Polski Ład 2.0 (Niskie Podatki). Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz w naszej publikacji jedynie aktualne i sprawdzone informacje.

doing business in poland

Kliknij tutaj aby pobrać ukraińską wersję Doing Business in Poland

 

Pobierz najnowszą wersję 2.22

Pobierając plik wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o RODO oraz naszą polityką prywatności. Formularz newslettera chroniony jest reCAPTCHA zgodnie z polityką prywatności oraz warunkami użytkowania provided by Google.

ARPI Accounting jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com