Loading...

DOING BUSINESS IN POLAND

Każdy przedsiębiorca powinien posiadać sprawdzone źródło informacji na temat przepisów regulujących działalność firmy. Dlatego właśnie powstał nasz obszerny przewodnik Doing Business in Poland. By dostarczać odpowiedzi, których przedsiębiorcy szukają.

125 890 – to ilość zmian wprowadzonych w polskim w prawie w roku 2020. Skala jest ogromna, dlatego dla każdego przedsiębiorcy niezbędne jest rzetelne źródło informacji. Doing Business in Poland to nowy przewodnik opracowany przez ekspertów ARPI. Kompendium zawiera najważniejsze aspekty prowadzenia biznesu w zgodzie z aktualnym prawem, zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.

Poznaj najważniejsze prawa rządzące polskim rynkiem. Nasz poradnik skupia w jednym miejscu wszystkie tematy istotne dla przedsiębiorców rozpoczynających działalność w Polsce.

Najnowsza aktualizacja

W najnowszej wersji poradnika (1.21), znajdziecie Państwo najbardziej aktualne informacje na temat terminów i najważniejsze regulacje prawne – zgodnie z przepisami, które weszły w życie z początkiem 2021 roku.

Kliknij poniżej, aby pobrać najnowszą wersję naszego przewodnika:

 

Pobierz PDF

ARPI Accounting jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com