Loading...

DOING BUSINESS IN POLAND

Ostatnie lata w polskich podatkach były burzliwe i nieprzewidywalne. Polski Ład, SLIM VAT czy nowe regulacje kodeksu pracy to zmiany, które wyraźnie wpłynęły na codzienność polskich przedsiębiorców. Nie wspominając już o firmach zagranicznych i inwestorach.

W tak dynamicznych okolicznościach warto mieć przy sobie publikację, która odpowiada na wszelkie fundamentalne pytania – Doing Business in Poland tworzony przez ekspertów ARPI jest odpowiedzią.

Przy tak znaczącej ilości zmian i niepewności, pojawia się naturalna potrzeba zbiorczej publikacji, która rozwiewa wątpliwości, zwłaszcza dla przedsiębiorców planujących dopiero rozpocząć swoją działalność w Polsce. Taką rolę spełnia kompendium Doing Business in Poland. Nasza publikacja stanowi idealne narzędzie pierwszego kontaktu z polskim rynkiem. Zwłaszcza dla firm debiutujących na rodzimym rynku. ARPI Accounting stawia na harmonijny rozwój biznesu, oferując swoje doświadczenie nabyte przy wspieraniu skandynawskich i ukraińskich przedsiębiorców w stawianiu pierwszych kroków w Polsce.

Wersja 2.23 – aktualna na maj 2023

Wersja 2.23 naszej publikacji zawiera aktualne i sprawdzone przepisy oraz niezbędne informacje, które pomogą odnaleźć się w polskim krajobrazie podatkowym.

Eksperci ARPI uwzględnili tylko najważniejsze przepisy wprowadzone w życie z początkiem 2023 roku (kolejna nowelizacja w ramach Polskiego Ładu) oraz kluczowe zmiany z pierwszego kwartału 2023. Dzięki temu możesz mieć pewność, że znajdziesz w naszej publikacji jedynie aktualne i sprawdzone informacje.

Kliknij tutaj aby pobrać ukraińską wersję Doing Business in Poland

 

Pobierz najnowszą wersję 2.22

Pobierając plik wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o RODO oraz naszą polityką prywatności. Formularz newslettera chroniony jest reCAPTCHA zgodnie z polityką prywatności oraz warunkami użytkowania provided by Google.

ARPI Accounting jest częścią ARPI Group, firmy, która rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 2001 roku.

www.arpi.com